Єпископи

Єпископи Харківсько-Запорізької єпархії
Римсько-католицької Церкви

Правлячий єпископ  Павло Гончарук

Правлячий єпископ Павло Гончарук
Народився: 16.01.1978
Рукоположення: 22.06.2002
Єпископські свячення: 14.02.2020
Інґрес: 14.02.2020
День ангела:
Адреса: вул. Гоголя 4, м. Харків, 61057, Україна
e-mail: kharkovkuria@gmail.com
Девіз єпископа: DEUS CARITAS EST

Вікарний єпископ Ян Собіло

Вікарний єпископ Ян Собіло
Народився: 31.05.1962
Рукоположення: 13.12.1986
Єпископські свячення: 08.12.2010
Призначений на посаду: 30.10.2010
День ангела: 27 грудня
Адреса: вул. Заводська 21а, Запоріжжя 69035
e-mail: jansobilo@gmail.com
Девіз єпископа: Deus Pater Misericors

Єпископ-емерит Мар’ян Бучек
другий правлячий єпископ
(2007-2014)

Єпископ-емерит Мар’ян Бучек
Народився: 14.03.1953
Рукоположення: 16.06.1979
Єпископські свячення: 20.06.2002
День ангела: 8 вересня
Адреса: вул. Гоголя 4, 61057 м. Харків, Україна;
вул. Львівська 62, 79491 Львів – Брюховичі, Україна.
e-mail: rku.kharkiv@ukrpost.ua
Девіз єпископа: Resurrexit vere Alleluia

Перший єпископ Станіслав Падевський
(2002-2007)

Перший єпископ Станіслав Паде

Народився: 18.09.1932
Рукоположення: 24.02.1957
Єпископські свячення: 10.10.1998
Інґрес: 04.05.2002
Єпископ-емерит: 19.03.2009
Дата смерті: 29.01.2017
День ангела: 18 вересня
Девіз єпископа: Agnus vincet

Третій правлячий єпископ Станіслав Широкорадюк
(2014-2019)

Єпископ Станіслав Широкорадюк
Народився: 23.06.1956

Рукоположення: 03.06.1984
Єпископські свячення: 06.01.1995
Інґрес: 29.05.2014
День ангела: 8 травня
Девіз єпископа: Auxilium nostrum